Gayrimenul

Küresel ekonomide krizin azalması ile birlikte, gayrimenkul yatırımlarında yeni bir dönem başlamaktadır. Gayrimenkul sektörünün giderek daha cazip hale gelmesi ve beklenen gayrimenkul kredilerine talebin artacağı ön görülen bu dönemde, depişiklikleri ve talebi yakından takip eden MMC Grup, Türkiye'nin yanı sıra, başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde gayrimenkul portföyünü genişletmeye hazırlanmaktadır.

 

 

Deprem kuşağında yer alan ülkemizde yüksek standartlara uygun, depreme dayanıklı ve insanların işinde güvenle yaşayabileceği yapıların inşa edilmesi zorunluluktan öte artık mecburiyet arz etmektedir. Gayrimenkul yatırımlarının ana kolu olan inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye hazırlanan MMC Grup, bu noktada yüklenicilik, işini üstlenen firmaların sadece finansal sorumluluğa depil; aynı zamanda proje yapım ve kontrol vlgütlerini gözeten, günümüz şartlarının en gelişmiş teknikleriyle üretilmiş kaliteli malzemeleri tercih eden, mühendislerinin tecrübesini ve teknik alt yapısını gayrimenkul sektörüne özel geliştirilmiş bilgisayar programlarıyla destekleyen bir bilince de sahip olması gerektiğine inanmaktayız. MMC Grup, üstleneceğimiz tüm yapı projelerinde, bu çağdaş bilincin hakimiyetini taşıdığı için ayrıcalıklıdır.

 

Mimari tasarımda estetik değerlerin yanı sıra çok amaçlılık ve fonksiyonel anlayışlarına ve yenilikçi, işlevsel stratejilere de duyarlılıkla sahip gıkan MMC Grup'un, sektörsel günceli takip etmek suretiyle bilgi ve tecrübelerini sürekli geliştiren galışanlarımız ve tercih edeceğimiz modern teçhizatlar sayesinde yakın zamanda hak ettipi üne kavuşacağından eminiz.