Başkanın Mesajı

Geçtiğimiz bir yılı daha geride bırakırken, tüm çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birlikte yürüyecek daha çok yolumuz, ülkemize bırakacak daha çok başarılı işlerimizin olduğuna inanıyoruz. 2016 yılının, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerdeki hedefleri gergekleştirdiğimiz ve MMC Grubunu daha da ileriye taşıdığımız bir yıl olmasını diliyoruz.

 

Yetenekli ve tecrübeli konumunda uzman ekibimizle yenilikçi projeleri daima hayata gegirmek, sahip olduğumuz en önemli özelliğimizdir. Şimdiye kadar Gayrimenkul, Sağlık, Gıda ve E-Ticaret alanlarında edindiğimiz saygınlığı bundan sonrada yeni projelerimizle son kullanıcılara daha yakından hissettirmeye devam edeceğiz. 

 

Projelerimizle doğayla ve çevreyle barışık, bulunduğu bölgeye değer katan nitelikli yaşam alanları ve ülke ekonomisine değer katacak ticari gayrimenkul projelerini hayata geçirmek vizyonuyla hareket etmekteyiz.

 

Gayrimenkul sektörü sürdürülebilir gelişmenin sağlanmasında önemli rol oynamaya devam etmektedir. Gayrimenkul yolculuğunda ve sürdürülür ekonomide oynadığı önemli bir role sahip ve ekonomiye olanak ve güç sağlayan lokomotif görevi görmekte ve diper sektörler için kritik bir yerde durmaktadır. MMC Grup gayrimenkul alanında yeni alanlar açmakta ve Marmara Adası deniz manzaralı gayrimenkul yatırımlarına imza atmaktadır.

 

Hedefimiz, insanımız igin daha iyi bir hayat kalitesi sunmak ve ülkemizin gelişmesine gereken katkıyı sağlamaktır. Tüm projelerimizde daha daha yeşil ve temiz yaşam alanları üretmek ana ilkelerimizdendir. Çünkü en önemli varlığımız ve ilham kaynağımız insanlardır.

 

Masum Çevik

Yönetim Kurulu Başkanı